مجله علمی و تفریحی اینترنتی

7 عکس پروفایل در ارتباط با ویروس کرونا

۷ عکس پروفایل در ارتباط با ویروس کرونا

عکس نوشته کرونایی

عکس پروفایل من با شما دست نمی دهم چون شما را دوست دارم.

کرونا را شکست می دهیم

عکس نوشته کرونا را شکست خواهیم داد.

پروفایل کرونا

کرونا را شکست می دهیم چون در خانه می مانیم، روبوسی نمی کنیم، دست هایمان را مرتب می شوییم و بهداشت فردی را رعایت می کنیم.

عکس نوشته ویروس کرونا

پروفایل خنده دار کرونایی – کرونا نگرفتم ولی یک بیماری بدتر گرفتم به اسم “نکنه کرونا گرفتم”

 

برای جلوگیری از مبتلا شدن به ویروس کرونا روبوسی نکنید، دست هایتان را مرتب با آب و صابون بشویید، بهداشت فردی را رعایت کنید و محیط خود را با مواد ضدعفونی کننده تمیز کنید. همچنین بعد از استفاده از دستکش و ماسک، آنها را داخل نایلون فریزر بسته بندی کرده و سپس به سطل زباله بیندازید.

ویروس کرونا

عکس پروفایل در خانه بمانیم.

عکس نوشته کرونا

عکس نوشته طنز و خنده دار ویروس کرونا – هرگز خانوم هارو با ویروس کرونا تهدید نکنید، اونا خودشون یه ویروس دارند به اسم غرنا که تا الان میلیون ها مرد رو به کام مرگ کشانده!

 

یکی دیگر از راه های جلوگیری از انتقال کروناویروس، استفاده از ماسک های بهداشتی است. هنگامی که در مکان های شلوغ رفت و آمد می کنید، حتما از ماسک N95 استفاده کنید. درضمن اگر قصد دارید محیط و یا دستان خود را با الکل ضدعفونی کنید، دقت داشته باشید که بطور معمول دو نوع الکل وجود دارد:

الکل متانول: رنگ آن نارنجی است و بسیار سمی و کشنده است و فقط چند قطره از آن می تواند چشم را کور کند. هرگز برای ضدعفونی کردن دست هایتان از این نوع الکل استفاده نکنید.

الکل اتانول: بدون رنگ و همانند آب است. برای ضدعفونی کردن محیط و دست هایتان بهتر است از این نوع الکل استفاده کنید. برای تهیه آن می توانید به نزدیک ترین داروخانه مراجعه کنید.

پروفایل برای ویروس کرونا

عکس نوشته همه باهم کرونا را شکست خواهیم داد.

 

بحران کرونا بسیار جدی است و صدها هزار نفر را راهی بیمارستان کرده است. اگر خود و اطرافیانتان را دوست دارید، خود را قرنطینه خانگی کرده و برای امور غیرضروری هرگز از خانه خارج نشوید. من و همشهری هایم حتی رویای آن را نداشتیم که روزی ویروس کرونا از چین به ایران ما برسد؛ اما اکنون علاوه بر کشور، حتی به شهر ما هم رسیده است! متاسفانه تست کرونای چند نفر از همشهری ها مثبت اعلام شده است. واگیری کرونا استثنا ندارد. هیچ تضمینی برای مبتلا نشدن من و شما در آینده وجود ندارد. متاسفانه تاکنون واکسنی برای این بیماری ساخته نشده است و  هزاران انسان بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند؛ بحران کرونا، بحرانی نیست که با آن سازش کنیم و با آن کنار بیاییم! کرونا هنوز تمام نشده است. تا جدی نگیریم، تا رعایت نکنیم، تا پیشگیری نکنیم داستان ادامه دارد. اما می توانیم با رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی کردن مکرر دست ها و محیط، به راحتی از شر ویروس کرونا در امان باشیم و ان شاءالله در آینده ای نه چندان دور شاهد ریشه کن شدن این ویروس مخرب باشیم.

 

نویسنده:
مهندس مسعود ممقانی

مقاله توصیه های مهم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا را از اینجا مطالعه فرمایید.


Admin

نظرتان درمورد این پست چیست؟

0نظر ارسال شده است

ارسال نظر

شما هم نظری ارسال کنید

ارسال نظر

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.